אודותי- סבטה מילמן

נעים להכיר, שמי סבטה, אני נשואה ואמא לשתי בנות מקסימות ורד ומיכל

המסע שלי התחיל בשנת 2008, כאשר הרגשתי שמשהו בעולמי אינו מדויק. הייתי אז אחות בטיפול נמרץ לב, ויצאתי ללימודים אקדמיים בתחום יישוב הסכסוכים והגישור. הבחירה הזו הובילה אותי למקומות חדשים ומרתקים, סייעה לי לרכוש מגוון רחב של כלים, וחשוב מכל – הובילה אותי להבנה עמוקה יותר של נפש האדם, כולל נפשי שלי.

עמדתי מול סכסוך פנימי, ביני לבין עצמי, ובתום עשור שבו ניסיתי להביא ילד לעולם, יצאתי למסע מרתק, מרגש ומלא אושר, לאימוץ בתי.

נקודת ציון משמעותית נוספת התרחשה בשנת 2016, כאשר מחלה נדירה תקפה אותי, ונכנסתי לנקודה אפלה מאוד בחיי. הרגשתי כי אני במערה ללא מוצא, קרסתי נפשית ופיזית, והייתי בחושך מוחלט. רק אחרי עבודה ממושכת ומעמיקה עם עצמי, הצלחתי לגלות את דרך היציאה מהמערה, והשארתי אותה מאחוריי.

חוויתי על בשרי מגוון שיטות טיפול, ולפתע הבנתי שנועדתי לזה – זה מה שאני צריכה לעשות בעולם הזה. זו זכותי וזו חובתי. ולכן יצאתי ללימודי טיפול ואימון, העמקתי וחקרתי עד שהרגשתי שהטמעתי בתוכי את הידע והתובנות באופן המעמיק ביותר.

וכך, המשימה לסייע לאחרים לצאת מן החושך אל האור, כל אחד והחושך שלו, הפכה אצלי למקצוע, מטרה ודרך חיים.

היום אני מסייעת לאנשים לצאת מן המערות והתקיעויות אל עבר האור.  אני עוזרת להם לעשות בחירות אשר יובילו אותם לעבר חיים חדשים ונותנת בידיהם כלים ומיומנויות לעשות זאת בפועל.

בתהליך של שינוי עמוק נחשפת לפניהם דרך חדשה אל עבר התקווה, לחיי שמחה, אהבה ומימוש עצמי.

אני זוכרת את הרגע בו החלטתי לשבור את המעגל המייאש אליו נקלעתי...

בתקופת המשבר שלי ולהסתכל קדימה לכיוון האור. זו הייתה החלטה של רגע אחד וזה היה מפחיד נורא, כי לא ידעתי מה מצפה לי שם בסוף.
חיינו מלאים ברגעים בהם הלב זועק: "אני רוצה שינוי!" אבל הראש אינו מוכן, אינו מסכים. ואז עולים קולות, קולות של פחד מחוסר ודאות: "מה יהיה?", "זה לא בטוח!", "אולי לא אצליח!" ועוד. הפחד הזה עוצר אותנו מלנוע קדימה, מלהשיג יעדים ומלהגשים חלומות. ואז אנו ממשיכים לרוץ באותם מעגלים מוכרים, אף על פי שאנחנו יודעים שיש פניות שכבר מזמן היינו צריכים לקחת. לאחר שהצלחתי לכבוש את הפחד ולצאת אל האור, אני נושאת בי אמונה עמוקה כי כל אחד יכול לשנות את מסלול חייו ולהביא את עצמו לחיי שלווה ואושר.

הטיפול אותו אני מציעה הוא אישי ומשתנה בין מטופל למטופל. שנים רבות של סיוע לאנשים ברגעים הקשים והמפחידים ביותר של חייהם הובילו אותי להבנה כי אף על פי שהמסעות של כולנו נראים דומים, לרוב הם נתפסים באופן שונה על ידי האנשים. מסיבה זו, הכלים להם זקוק כל אחד משתנים גם הם, וכאן ההכשרה המגוונת שלי באה לידי ביטוי.
כבר בפגישת הייעוץ הראשונית נוכל להבין מהם המניעים לקשיים או לתקיעות ונתחיל לחשוף את הדרך לשינוי.ההחלטות המשמעותיות והגורליות בחיינו מתקבלות ברגע אחד, ואולי ממש ברגע זה, כשאתה ואת קוראים את מילותיי, תקבלו החלטה משנה חייכם.

sveta-logo

אשמח לעזור לך ולשמוע אותך
בשיחת יעוץ ללא עלות

Scroll to Top