שיחת יעוץ אישית ללא עלות

תודה על הפנייה אלי, אשמח להקשיב ולנסות לעזור לך בשיחה טלפונית אחד על אחד ללא כל התחייבות.
ההיכרות האישית חשובה לי מאוד, תחום הטיפול הוא שליחות בשבילי, לכן אני כאן בשבילך,
מוכנה להקשיב למה שיושב על לבך ולבדוק יחד כיצד ניתן לעזור לך לצאת לדרך חשה ומוארת יותר.

שיחת יעוץ טלפונית

אני כאן בשבילך... נשתמע 🙂

לקוחות מספרים

"סבטלנה, יש אנשים שאתה עומד לידם ואתה נדהם מהם. כאלה הפותחים לקראתך עלי כותרת. יש אנשים שטרם ביקשת דברוהם כבר הושיטו מלוא חופניים בהמון אהבה. יש אנשים שאתה עומד לפניהם ואתה מרגיש את חום האדמה בוערת מתחתיה עוד רגע אתה מאיר כמותם ובזכותם. יש "אנשים טובים באמצע הדרך...." סבטלנה, שיר זה משקף את הערכתנו כלפייך, אלף מילים לא יכולות לבטא זאת.אנו גם מאחלים לך הצלחה רבה ומאחלים לך את כל הטוב שבעולם.
מאיתנו בהוקרה "
קבוצת ערד
יולי 2015
" כשדברים טובים קורים זו הרגשה נהדרת. וכשמספרים אותם לאחרים החוויה פשוט לא נגמרת. זה הרגע לומר תודה לאישה מיוחדת שהשקיעה ועשתה על הדרך המון עבודה. תודה על הנתינה הגדולה ועל אכפתיות ורצון לעזור.תודה על יכולת ההכלה וההקשבה. תודה על התמיכה, העידוד, החיזוק ועל הפצת האור בקבוצתינו! מאחלים לך אישה יקרה כל הטוב שבעולם ואף יותר!
באהבה "
WhatsApp Image 2019-03-17 at 12.13.30
" סבטה יקרה, בא לי לומר לך משהו. בכל פעם כשאני יוצאת מהפגישות האישיות שלנו, אני מרגישה שאני מתמלאת באנרגיות טובות, את כאילו מטעינה אותי עד לפעם הבאה. מאז שאני מטופלת אצלך, אני מרגישה חזקה יותר ובטוחה יותר... וזה הכל בזכותך.אם לא הייתי מגיעה אלייך לטיפולים, לא הייתי עומדת היום על הרגליים. בזכותך אני שמחה יותר, פעילה יותר ומחייכת יותר.וגם האנשים מסביב אומרים שאני השתנתי לטובה.תודה לך אישה יקרה ומקסימה שלי, יש בך המון נתינה ואנרגיות מטורפות. המון תודה...אוהבת "
חנה ירושלמסקי
13332930_101516623609211_238710167706056190_n
" סבטלנה היקרה, את האחת היחידה מי כמוך יודע מה עשיתי על מנת להפסיק לעשן ורק את הצלחת עם הקסם האישי שלך, והמקצועיות להביא אותי להכרה שאפשר בלי זה כבר שש שנים. שכחתי בכלל שעישנתי ועל כך אומרים כל מי שמציל נפש אחת בישראל כאילו הציל עולם שלם תודה לך סבטה "
מאיר דמרי
סבטה מילמן
" היי, אני נגמלת של סבטה !! אני שבע שנים ללא עישון, הצלחתי, כן כן. אם אני הצלחתי כל אחד יכול! הייתי מעשנת שני קופסאת ביום והבטחתי לעצמי שביום שאני אפסיק לעשן, אני אהנה בכסף הזה. וזה בדיוק מה שאני עושה, נהנת, מטיילת והכי חשוב מריחה מעולה ונושמת אויר נקי. ולך סבטה אני רוצה לומר המון תודה על שהיית איתי ועזרת לי בכל רגע שעברתי בגמילה הזאת. "
מרסל זריהן אסייג
סבטה מילמן
" סבטה היקרה, שינית את חיי, בזכותך היום אני חי ונושם. אם לא הייתי מקבל את עזרתך, מצבי היה מאוד קשה. הייתי פעמיים בגמילה ולא הצלחתי להיגמל. בפעם השלישית שהגעתי אלייך, ישבתי והקשבתי לרצינות שבך. את תרמת המון זמן מזמנך הפרטי וזה לא ברור מאליו. אני לא מעשן כבר 3 שנים ומרגיש טוב והכל בזכותך.
תודה סבטה יקרה! "
יצחק בן שושן
sveta
" סבטה יקרה ואהובה! בעולם מטורף בו אנו חיים כל אחד זקוק לפינה חמה שבו יניח את נפשו העייפה. אצלך בקליניקה מגיעים עייפים מטרדות החיים ומוצאים את סווטה המרגיעה והמכילה בפינת הרוגע, פינת השלווה. תודה רבה על הלב הרחב בו חנן אותך האל. תודה על נתינתך ועל היותך סווטה המדהימה. בהערכה רבה אסתי."
אסתי אתגר
WhatsApp Image 2019-06-05 at 20.58.26
"את היום הזה אני לא אשכח בחיים, יום שבו הכרתי את סבטה, דרך פייסבוק. זו היתה תקופה הכי קשה בחיי. היתי במצב נפשי ירוד מאוד. שש שנים על כדורים נגד דיכאון, ככה אובחנתי. הכדורים לא שיפרו את מצבי, רק הפכו אותי לאפטית ממש וגרמו לתופעות לווי רבות, ביינהם רעד ונימולים בגוף, התכווצויות בשרירים וורעשים באוזניים. זה היה סיוט! אני לא חייתי באמת, אלא שרדתי את חיי ובקושי רב. לא היה חשק לכלום, שום טיפול לא עזר לי בעבר. הרמתי ידיים. סבטה היתה תקווה אחרונה שלי. ואז הופיעה סבטה המלאכית בחיי והחזירה לי את מה שלא היה כמה עשרות שנים - את שמחת החיים ! סבטה היא אדם עם אנרגיות מטורפות ושמחת חיים שיודעת להדביק בהן את המטופלים שלה. אט אט התחלתי לחוות שינוי לטובה. בזכות הכלים שרכשתי, התובנות והגישות חדשות לחיים, התחלתי להרגיש טוב יותר בנפש ובגוף. למדתי להכיר את הרגשות ואת התחושות שבי ולהתייחס אליהם כראוי. הקשר עם הילדים שלי השתפר גם כן. החלתי לרדת בטיפול לדיכאו- ן מהמינון הגבוה ביותר ירדתי בהדרגה עד להפקה מלאה. וכל זה תוך כמה חודשים בודדים! כן, כן, אני בלי כדורים וגם בלי דיכאון! הסתבר שלא היה לי אותו, סה"כ הייתי זקוקה לטיפול רגשי עמוק אצל אחת כמו סבטה, המקצוענית והמומחית בתחומה, אך קודם היא מלאכית עבורי, חכמה, רגישה עם נשמה גדולה. אני מודה לאל שהכרתי אותה. תודה לך סבטה מכל הלב " לכולנו יש את זה #יכולת_לגדול סבטה
שרה
Scroll to Top