טיפול בדיכאון והריפוי

מהו הדיכאון?

 

הדיכאון במילים הפשוטות זוהי מרירות של חיים, זהו הכעס שלא טופל, הכאב שהודחק, מצבי עלבון, השפלה, אכזבות שהודחקו, חלקם אולי נשכחו, אך הגוף לא שוכח, הם שם בזיכרון הרגשי המשפיע לרובד האנרגטי, לכל תא ותא בגוף.
והרגשות האלה מנהלים לנו את החיינו ולעיתים מביאים אותנו למשבר בריאותי.
לרב הדיכאון מלווה בדאגות יתר, בחרדות, בתחושת תסכול ייאוש, ובשיפוט עצמי.

אני מרגיש כמו "חור בלב”, "יש לי ריק בנשמה",  "אין לי משמעות לחיים", "מרגישה כמו זומבית עם הכדורים", "רועדות לי ברכיים"
"הילדים לא מזמינים אותי אליהם לשבת", "רב הזמן אני במיטה, לא בא לי עושה כלום" ועוד. אלה חלק התיאורים מהקליניקה.
איך מטפלים בדכאון/דיכדוך ברפואה קונבנציונלית?
בדרך כלל בכדורים נוגדי דיכאון, נוגדי חרדות (לפעמים זה בא יחד), רק שהטיפול הזה לא באמת עוזר. אולי הוא משתיק סימפטומים, במקרה הטוב.
אבל בטח שלא מרפא את התסכול, את הכעס, את הייאוש, את נפש האדם.
במקרה הפחות טוב הכדורים גורמים לתופעות לוואי קשות שמצריכים טיפול נוסף, וכך אין סוף לזה.
במידה וכן הכדורים "עובדים", אז מה שהם עושים, הם מנמיכים את הווליום של הסבל והכאב, אך יחד עם זאת הם גם מנמיכים את הווליום של החיים! של השמחה והתשוקה.
ומה שווים החיים כאלה? תגידו אתם.
 

אז מה כן עוזר ומרפא?

הטיפול ברגשות, בתבניות האמונות, בחיבור לרוח, בהתמרה אנרגטית. 
אנחנו 99% (!) אנרגיה ורק 1%(!) חומר!
האנרגיות והתדר הם המקור לבריאות גופנפש,
הן אלה שקובעות האם נחיה בבריאות או בחולי.
העבודה האנרגטית – חלק בלתי נפרד מהריפוי העמוק.
ואחרון חביב שבטיפול זה החלק הרוחני שבנו.
כשנשמתך סובלת, זהו הסימן שהתרחקנו ממנה מאוד מאוד,
התרחקנו מעצמנו, מהניצוץ האלוהי שבנו, מהבית הפנימי שלנו.
הגיע הזמן לחזור הביתה 🙂
התהליך ה"חזרה הביתה" הוא מסע מרגש ומעצים,
תוך כדי ההליכה בדרך, אתם נפרדים מהכעס, מהתסכול, מהחרדות, ומהדיכאון ,וגם מהטיפול התרופתי !! 🙂
כן, כן! אתם לא תזדקקו יותר לכדורים ולפסיכיאטר, כי חיי השמחה והתשוקה חזקים מכל.
הללויה!
חזרו הביתה!

לקוחות מספרים:

שרה

"הכרתי את סבטה במקרה בפייסבוק (שום דבר לא במקרה!) בתקופה הכי קשה בחיי. היתי במצב נפשי ירוד מאוד. שש שנים על כדורים נגד דיכאון, ככה אובחנתי. הכדורים לא שיפרו את מצבי,  רק הפכו אותי לאפטית ממש וגרמו לתופעות לווי רבות, ביניהם רעד ונימולים בגוף, התכווצויות בשרירים ורעשים באוזניים. זה היה סיוט! אני לא חייתי באמת,  אלא שרדתי את חיי ובקושי רב. לא היה חשק לכלום, לא היה לי חשק לחיות!

שום טיפול לא עזר לי בעבר. הרמתי כבר ידיים. ואז הופיעה בחיי סבטה המלאכית והחזירה לי את מה שלא היה כמה עשרות שנים –  את השמחת חיים, את החשק ואת המשמעות לחיים! למדתי להכיר את עצמי, את הרגשות ואת התחושות שבי, ולהתייחס אליהם כראוי. כל חיי השתנו, הקשר עם הילדים שלי השתפר גם כן. החלתי לרדת בטיפול לדיכאון בהדרגה עד להפסקה מוחלטת. סמכתי על סבטה בעיניים עצומות, היא באה מרקע רפואי וזה נתן לי ביטחון. היא ליווה אותי יד ביד, במסירות רבה. תוך שלושה חודים נגמלתי מכדורים פסיכיאטריים, כי פשוט אין צורך בהם! כן, כן,  אני בלי כדורים וגם  בלי דיכאון! הסתבר שהייתי זקוקה לטיפול רגשי, עמוק אצל אחת כמו סבטה, המקצוענית והמומחית בתחומה. אך לפני כל, היא מלאכית עבורי, חכמה, רגישה עם נשמה גדולה. אני מודה לאל על ההכרות איתה, וממליצה בחום לפגוש אותה לפחות פעם אחת! באהבה גדולה ❤"

חנה

"סבטה נפלה לי מהשמיים ברגעים הכי קשים שלי. לא חשבתי שיש עוד אדם בעולם הזה שיכול לעזור לי. היום אני יודעת כי יש! תדעו גם אתם! בשיחה טלפונית אקראית, אחרי שהיא שמעה את הסיפור שלי, סבטה השיבה לי בביטחון מלא כי היא יודעת איך לסייע לי. אני התפרצתי בבכי ואמרתי לה: “סבטה, את נפלת לי מהשמם! אני זקוקה לך!” ממש ככה. ומיד קבענו פגישה.

במהלך כ 15 שנים טופלתי בשלושה סוגים של כדורים פסיכיאטריים, הם גרמו לי להרגיש ולהתנהג כמו משוגעת, כך בדיוק האנשים תפסו אותי והתייחסו אלי. עם הזמן התמוטטתי נפשית עם השלכות בכל תחום חיי כולל בקשר עם הילדים. וזה כבר גמר אותי.היתי במצב שלא רציתי לחיות, לא פעם עברו לי בראש מחשבות אובדניות. רב הזמן היתי עצובה ובוכה, לא הבנתי בשביל מה אני חיה בכלל.

סבטה החזירה לי את השמחה בלב ואת הרצון לחיות. אט אט החלנו לרדת במינונים בכדורים עם מעקב צמוד שלה, ועם הנחיות מפורטות. קבלתי כלים רבים להתמודדות עם מצבי לחץ ועם כל מה שיבוא. אז… אחרי כ 15 שנות סיוט, כיום אני בלי אף כדור לדיכאון (!), חיה ונושמת את החיים! אינני זקוקה יותר לטיפול פסיכיאטרי. יש לי את כל הכלים משלי בתוכי. כל זה קרה בזכות סבטה, האישה עם יכולות מדהימות, עם אנרגיות מטורפות, בהן היא היתה מטעינה אותי בכל פעם מחדש. קבלתי ממנה כלים שעזרו לי להרגיש בטוחה ורגועה יותר. היום אני יודעת איך להגיב לרגשות שלי, איך להתייחס למצבים שונים ומה זה אומר לאהוב את עצמי. היום אני יודעת בשביל מה אני חיה! גם הסובבים אותי שמו לב לשינוי שבי. וזה חיזק אותי עוד יותר. כשאני מספרת את סיפורי, האנשים לא מאמינים לי, אולי כי זה נשמע כסיפור מטורף, אבל הוא לגמרי אמיתי! סבטוש, אישה יקרה, אין לי מילים לתאר מה את בשבילי "

סבטה_מילמן_לוגו_חדש-02

אשמח לעזור לך ולשמוע אותך
בשיחת יעוץ ללא עלות

Scroll to Top