לקוחות מספרים

heart-2398768_960_720[1]
"סבטלנה, יש אנשים שאתה עומד לידם ואתה נדהם מהם. כאלה הפותחים לקראתך עלי כותרת. יש אנשים שטרם ביקשת דברוהם כבר הושיטו מלוא חופניים בהמון אהבה. יש אנשים שאתה עומד לפניהם ואתה מרגיש את חום האדמה בוערת מתחתיה עוד רגע אתה מאיר כמותם ובזכותם. יש "אנשים טובים באמצע הדרך...." סבטלנה, שיר זה משקף את הערכתנו כלפייך, אלף מילים לא יכולות לבטא זאת.אנו גם מאחלים לך הצלחה רבה ומאחלים לך את כל הטוב שבעולם.
מאיתנו בהוקרה "
קבוצת ערד
heart-2398768_960_720[1]
" כשדברים טובים קורים זו הרגשה נהדרת. וכשמספרים אותם לאחרים החוויה פשוט לא נגמרת. זה הרגע לומר תודה לאישה מיוחדת שהשקיעה ועשתה על הדרך המון עבודה. תודה על הנתינה הגדולה ועל אכפתיות ורצון לעזור.תודה על יכולת ההכלה וההקשבה. תודה על התמיכה, העידוד, החיזוק ועל הפצת האור בקבוצתינו! מאחלים לך אישה יקרה כל הטוב שבעולם ואף יותר!
באהבה "
קבוצת באר שבע
WhatsApp Image 2019-03-17 at 12.13.30
"סבטה יקרה, בכל פעם כשאני יוצאת מהפגישות שלנו, אני מרגישה כי מתמלאת באנרגיות טובות, כאילו את מטעינה אותי מחדש. מאז שאני איתך, אני מרגישה חזקה ובטוחה יותר. ללא עזרתך, לא הייתי עומדת היום על הרגליים. בזכותך אני שמחה יותר, פעילה יותר ומחייכת יותר. תודה לך אישה יקרה על כל מה שאת בשבילי. אני אוהבת אותך❤ "
חנה ירושלמסקי
13332930_101516623609211_238710167706056190_n
"סבטלנה היקרה, את האחת היחידה מי כמוך יודע מה עשיתי על מנת להפסיק לעשן ורק את הצלחת עם הקסם האישי שלך, והמקצועיות להביא אותי להכרה שאפשר בלי זה כבר שבע שנים. שכחתי בכלל שעישנתי ועל כך אומרים כל מי שמציל נפש אחת בישראל כאילו הציל עולם שלם תודה לך סבטה"
מאיר דמרי
סבטה מילמן
"אני נגמלת של סבטה!כבר כשבע שנים אני ללא עישון, הצלחתי!כן,כן.אם אני הצלחתי כל אחד יכול!הייתי מעשנת שתי קופסאת ביום והבטחתי לעצמי שביום שאני אפסיק לעשן, אני אהנה הככסף הזה.וזה בדיוק מה שאני עושה, מתפנקת, מטיילת והכי חשוב מריחה מעולה, נושמת אויר נקי. ולך סבטה אני רוצה לומר המון תודה על שהיית איתי ועזרת לי בכל רגע שעברתי בגמילה הזאת."
מרסל זריהן אסייג
סבטה מילמן
"סבטה היקרה, שינית לי את חיי, בזכותך היום אני חי ונושם. אם לא הייתי מקבל את עזרתך, מצבי היה מאוד קשה. הייתי פעמיים בגמילה ולא הצלחתי להיגמל. בפעם השלישית שהגעתי אלייך, ישבתי והקשבתי לרצינות שבך. את תרמת המון זמן מזמנך הפרטי וזה לא ברור מאליו. אני לא מעשן כבר 5 שנים ומרגיש טוב והכל בזכותך.תודה סבטה יקרה!"
יצחק בן שושן
sveta
"סבטה יקרה ואהובה!בעולם מטורף בו אנו חיים כל אחד זקוק לפינה חמה שבו יניח את נפשו העייפה.אצלך בקליניקה מגיעים עייפים מטרדות החיים ומוצאים את סווטה המרגיעה והמכילה בפינת הרוגע, פינת השלווה. תודה רבה על הלב הרחב בו חנן אותך האל.תודה על נתינתך ועל היותך סווטה המדהימה.בהערכה רבה, אסתי."
אסתי אתגר
WhatsApp Image 2019-06-05 at 20.58.26
"את היום הזה אני לא אשכח בחיים, יום שבו הכרתי את סבטה, דרך פייסבוק. זו היתה תקופה הכי קשה בחיי. היתי במצב נפשי ירוד מאוד.שש שנים על כדורים נגד דיכאון, ככה אובחנתי. הכדורים לא שיפרו את מצבי, רק הפכו אותי לאפטחת, לא יכולתי לעשות כלום, אפילו לבכות לא יכולתי! זה היה סיוט! סבטה היתה תקווה אחרונה שלי. ואז הופיעה המלאכית בחיי והחזירה לי את מה שלא היה הרבה שנים, את שמחת חיים! סבטה היא אדם עם אנרגיות גבוהות ושמחת חיים ומעבירה אותן למטופלים שלה. אט אט התחלתי לחוות שינוי לטובה. בזכות הכלים שרכשתי, התובנות והגישות חדשות לחיים, התחלתי להרגיש טוב יותר בנפש ובגוף. למדתי להכיר את הרגשות ואת התחושות שבי ולהתייחס אליהם כראוי. הקשר עם הילדים שלי השתפר גם כן.תוך חוגשים ספורים בהדרגה נגמלתי מהכדורים לגמרי. כן,כן, אני בלי כדורים וגם בלי דיכאון! הסתבר שהייתי זקוקה לטיפול רגשי עמוק אצל אחת כמו סבטה, המקצוענית והמומחית בתחומה, אך קודם היא מלאכית עבורי, חכמה, רגישה עם נשמה גדולה. אני מודה לאל שהכרתי אותה. תודה לך סבטה מכל הלב ❤."
שרה
Scroll to Top